Co bylo... co bude...


To jsme my - Emil a Lenka Navrátilovi
To jsme my - Emil a Lenka Navrátilovi

Máme nové stránky

Dlouhá koronavirová situace, která začala na jaře 2020, kdy jsem nemohli hrát a rozdávat radost po vlastech českých, nás mimo jiné přivedla na myšlenku, že bychom mohli přepracovat naše webové stránky - a máme z nich vážně radost ;). Tak teď jen doufáme, že se v nich budete dobře orientovat, že budou dostatečně přehledné a naleznete tam to, co právě potřebujete.Noví herci pomalu, ale jistě přibývají

Ještě předchozí loutky nejsou zcela dokončené a už vytváříme další dřevěné účinkující. Vymýšlení a tvoření nových loutek a jejich technologií nás baví a těší. Zhotovit loutku, aby fungovala tak, jak si to vymyslíme, je pro nás výzva, do které se s chutí pouštíme. A takhle pomalu vzniká například fakír, kterého, jakmile to situace umožní, ihned zapojíme do představení. 


A je tu rok 2021

Začíná tak nějak líně... Kdy opět budeme hrát, to nikdo neví. A abychom úplně nezlenivěli a nezakrněli, začali jsme vyrábět do jednoho stávajícího představení nové loutky. Pevně doufáme, že tyto naše nové účinkující budete mít příležitost letos na nějaké akci vidět. 

Ohlédnutí za rokem 2020

Tak ten "podivný" rok máme zdárně a ve zdraví za sebou. Moc jsme toho neodehráli... ale aspoň malá ukázka z těch pár akcí, které mohly proběhnout. Museli jsme to zvládnout i v rouškách...


Ohlédnutí za rokem 2021

Rok se sešel s rokem a situace se opakuje. Hodně akcí bylo zrušeno, ale něco málo jsme přece jenom odehráli. Z každé akce fotografie sice nemáme, ale pro nástin atmosféry uplynulé sezóny aspoň malá ukázka.... Za každou uskutečněnou akci jsme byli vděční. Dodatečně děkujeme pořadatelům, kteří nás pozvali. Těšíme se na setkání s milými lidmi v následující sezóně.


Ohlédnutí za rokem 2022

Tak jsme zase o jeden rok zkušenější... Uplynulých 365 dní bylo, co se kultury týče, už bez vážnějších omezení a my jsme mohli hrát po celé naší republice - od východu na západ a od severu k jihu. Navštívili jsme mnoho měst a obcí.  
Z některých akcí vkládáme pár fotografií k uchování vzpomínek. Děkujeme všem, kdo nás pozvali a těm, kteří se přišli na nás podívat a obdarovali nás svým potleskem, úsměvy a milými slovy. Těšíme se, že i rok 2023 bude časem krásných setkání.

Ohlédnutí za rokem 2023

Vzpomínáme na loňský rok... Začali jsme v zimě - sněžilo, skončili jsme v zimě - a zase sněžilo... Mezitím jsem si ale užili i krásné teplé počasí, déšť i vítr. Děkujeme za milá setkání a v roce 2024 na viděnou!